Paweł napisał(a):

|
Przy Niezależnej to nawet GW zaczyna wyglądać wiarygodnie.
|
ha, ha, co tutaj jest niewiarygodne ? że rudy kaszub mówi wprost że w Polsce trzeba jak najszybciej wprowadzić euro ?, zgadzam się z Tobą , wyborcza z michnikiem tak wylasowała mózgi że dla niektórych jest wiarygodna, co oni przez te 25 lat zrobili z ludżmi ?