Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
maverick
Junior Member
Od: 11.2002
Offline
#
11187
02.12.2014, 10:46
Klub z Poznania wysłał do Krakowa pismo, w którym poinformował o zapotrzebowaniu na 1800 wejściówek. Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni szczelnie wypełnią sektor gości na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.
Wystarczy taka maobilizacja?
maverick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maverick
Znajdź inne posty napisane przez maverick