Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
maverick
Junior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11187
Stary 02.12.2014, 10:46
Klub z Poznania wysłał do Krakowa pismo, w którym poinformował o zapotrzebowaniu na 1800 wejściówek. Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni szczelnie wypełnią sektor gości na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.



Wystarczy taka maobilizacja?
Odpowiedz cytując