Przykład ze strony legii jak zarabiać pieniądze:
http://legia.com/aktualnosci/program...cracovie-44814
Naprawdę tak trudno zrobić gazetkę, wziąć na 5-cio minutową rozmowę trzech piłkarzy przed każdym meczem, paru sławnych kibiców Wisły, opisać przeciwnika, podać statystyki i zapowiedź meczu? Fajna sprawa dla każdego kto chce iść na mecz, ale i świetna promocja samego meczu. No i przede wszystkim zawsze jakiś grosz by wpadł do kasy klubu. Szkoda, że marketing tak bardzo u nas kuleje...