Mati_ napisał(a):

Aha jeszcze sobie przypomniałem. Spójrz na sklep.wisla.krakow.pl
Nie wiem, czy to jego zasługa czy nie, ale widać, że coś ruszyło.
|
Nie ma się czym zachwycać, bo wciąż jest tam wielki bałagan ze starymi kolekcjami, w których paradują takie skórokopy jak Patryś. Już sam banerek:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/_sz...img/top_bg.jpg wzbudza mocno negatywne uczucia i zniechęca do dalszej wizytacji strony. Jedyne co jest na plus to ta pościel. Bardzo mi się podoba i nie wiem, czy sobie takiej nie nabędę
Widać delikatny progres w sprzedaży biletów - na ten moment dostępne 9776 sztuk.