63.5 Kg napisał(a):

Zastanow się chlopcze co piszesz...
Co mam calowac po nogach poplecznikow Jarosława no weź proszę Cie...
Wybieram mniejsze zlo a nie czubow...
|
Mógłbyś rozwinąć? Dlaczego "czuby"?
Ja glosuje na JarKacza właśnie z odwrotnej przyczyny co twoja. Mimo tego, że nie po drodze mi z tą partią, to jednak wolę ją u władzy niż ludzi, którzy doją ten kraj i to beż zadnego skrępowania- ostatnio to już na bezczelnego. Wszystko uchodzi im płazem, bo z PO trzymają Polscy i Niemiecy oligarchowie(a ci mają media)- którzy robią dobre byznesy z POlskimi politykami jednak kosztem kraju i Polaków.
Dlatego wolę Polskich "oszołomów, ze słomą w butach" niż ludzi, dla których "Polskość to nienormalność"
Przypominam, że parę lat temu wyjebano z rządu panią minister w Szwecji, bo przez przypadek wyszło, że za pieluchy zapłaciła z pieniędzy podatników- tutaj prezes NPB robi byznesy z Ministerem MSWiA i zwraca się uwagę na słownictwo a nie na próbę rażącego złamania konstytucji przez korupcję polityczną....
I ktoś tu mi piszę, że ten kraj jest normalny?Jesteśmy bananową republiką i ostatnie wybory to udowodniły- i bynajmniej nie ma znaczenia kto te wybory wygrał czy przegrał.