Bartosz napisał(a):

Moja zaległa nominacja wędruje do Don Donson
|
Kasa na AP poszła - jak tylko dostanę potwierdzenie to wrzucę screenshot.
Mam wolną nominację, kto wyraża zgodę proszę info na PRV.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bbcd7050f.html

PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"