Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11178
Stary 01.12.2014, 19:17
palikot napisał(a):Wyświetl post
Kolejny pierd. karierowicz... taki niby kozak marketingu bo filmy SKWK wywala, bo mu wizerunek psuje a jakoś nie widać tego jego marketingu w internecie...
Zaraz się w....ie i sam założę stowarzyszenie pomocy nieudolnego szefa marketingu...

od rana poszło już prawie 300 biletów... kupować to szybciej!

Chłopie daj mu czas popracować. Koleś pracuje od miesiąca. Co on ma chodzić po Krakowie i zachęcać do kupowania biletów? Bez żartów.

Akurat żaden filmik nie powinien zachęcać kibiców, którzy chodzą na C. A tam akurat zostało grubo ponad 3. tysiące biletów.
Odpowiedz cytując