palikot napisał(a):

Kolejny pierd. karierowicz... taki niby kozak marketingu bo filmy SKWK wywala, bo mu wizerunek psuje a jakoś nie widać tego jego marketingu w internecie...
Zaraz się w....ie i sam założę stowarzyszenie pomocy nieudolnego szefa marketingu...
od rana poszło już prawie 300 biletów... kupować to szybciej!
|
Chłopie daj mu czas popracować. Koleś pracuje od miesiąca. Co on ma chodzić po Krakowie i zachęcać do kupowania biletów? Bez żartów.
Akurat żaden filmik nie powinien zachęcać kibiców, którzy chodzą na C. A tam akurat zostało grubo ponad 3. tysiące biletów.