Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29402
Stary 01.12.2014, 18:18
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Chłopcze to sobie powiedz do lusterka jak ochłoniesz.
Dzięki takim capom jak Ty mamy w Krakowie 9 rok prezydenta komucha i w Polsce 8 a może wiecej lat rządów oszustów i cwaniaków niszczących ten kraj, zmuszających ,ba zachęcających ludzi żeby stąd w....u wyjażdzali, rządom które tak zarządzają że stracili cała dowództwo lotnictwa, niedługo potem całą generalicję i prezydenta, potem dali się podłuchać przez "kelnerów" a teraz ich komisje nie potrafiły przez tydzień zliczyć głosów wyborach . I Ty "chłopcze" mi piszesz o mniejszym źle? Co niby strasznego wydażyło się za rządów Kaczora? MAsz coś koleś z głową i za dużo TVN i gadzinówki.
I przemyśl to co piszesz obrażając Dudę- czlowieka które nie znasz- i który poziomem kultury odbiega o lata świetlne od "bul"Komorowskiego,Palikota,Niesiołowskiego czy innego Szejnfelda. Opowiadać smuty w necie to jest cała masa mądrali a jak trzeba zaprotestować na mieście przeciwko kompromitacji PKW to z Wisły jest może 20-30 osób.Jakby tak było za Kaczora to byś tu popluł jadem monitor, ale jak jak było to za rudego i "bula" to widzisz gdzieś mniejsze zło.



Może ma ,może nie ma. Jak takie capy jak ten powyżej Twojego cytatu będą wolały rubasznego analfabetę od młodego i kulturalnego ale "pisiora" to tak będą mieli.Jaki problem?
walka z wiatrakami , możesz tłumaczyć , tłumaczyć ..... i jeszcze raz tłumaczyć , nic nie da , a do tego emj10 wcina sie z tekstem że ktoś kłóci się o kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudę , kolego warszawiaczku emj10 tu chodzi o regularne chamstwo człowieka o nicku kilogramowym , Duda tutaj nie ma nic do rzeczy