Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29401
Stary 01.12.2014, 17:27
Duda osobiście jest dla mnie letni, dostanie poparcie niektórych centrowców, ale przez to, że jest całkowicie anonimowy w skali kraju (a jest, gdyż nie jest nawet w top10 polityków PiS-u jeśli chodzi o rozpoznawalność) to nie ma najmniejszych szans, a sukcesem będzie jeśli doprowadzi do tego, że Komorowski nie wygra w pierwszej turze na co się w tej chwili zanosi.

Liczę, że będzie na kogo zagłosować w I turze, bo nie chce mi się znowu skreślać dwóch nazwisk jak to było 4 lata temu.