Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29400
Stary 01.12.2014, 16:15
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Zastanow się chlopcze co piszesz...
Co mam calowac po nogach poplecznikow Jarosława no weź proszę Cie...
Wybieram mniejsze zlo a nie czubow...
Chłopcze to sobie powiedz do lusterka jak ochłoniesz.
Dzięki takim capom jak Ty mamy w Krakowie 9 rok prezydenta komucha i w Polsce 8 a może wiecej lat rządów oszustów i cwaniaków niszczących ten kraj, zmuszających ,ba zachęcających ludzi żeby stąd w....u wyjażdzali, rządom które tak zarządzają że stracili cała dowództwo lotnictwa, niedługo potem całą generalicję i prezydenta, potem dali się podłuchać przez "kelnerów" a teraz ich komisje nie potrafiły przez tydzień zliczyć głosów wyborach . I Ty "chłopcze" mi piszesz o mniejszym źle? Co niby strasznego wydażyło się za rządów Kaczora? MAsz coś koleś z głową i za dużo TVN i gadzinówki.
I przemyśl to co piszesz obrażając Dudę- czlowieka które nie znasz- i który poziomem kultury odbiega o lata świetlne od "bul"Komorowskiego,Palikota,Niesiołowskiego czy innego Szejnfelda. Opowiadać smuty w necie to jest cała masa mądrali a jak trzeba zaprotestować na mieście przeciwko kompromitacji PKW to z Wisły jest może 20-30 osób.Jakby tak było za Kaczora to byś tu popluł jadem monitor, ale jak jak było to za rudego i "bula" to widzisz gdzieś mniejsze zło.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Po co o Dudę się spierać? Przecież on i tak nie ma najmniejszych szans?
Może ma ,może nie ma. Jak takie capy jak ten powyżej Twojego cytatu będą wolały rubasznego analfabetę od młodego i kulturalnego ale "pisiora" to tak będą mieli.Jaki problem?
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 01.12.2014 o godz. 16:17.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej