Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 01.12.2014, 12:03
podobnie jak i ja Tobie nie będę nic tłumaczył , jak nie rozumiesz trudno, bez odbioru panie dojrzały

myśl , dedukuj , podpowiem Ci że Pan Cupiał nie jest słupem

E2 nie oceniaj się tak nisko , będzie dobrze

i na koniec "słup" - osoba nie mająca wpływu na podejmowane decyzje , wykonuje polecenia bez wpływu na finanse i zarządzanie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 01.12.2014 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując