podobnie jak i ja Tobie nie będę nic tłumaczył , jak nie rozumiesz trudno, bez odbioru panie dojrzały
myśl , dedukuj , podpowiem Ci że Pan Cupiał nie jest słupem
E2 nie oceniaj się tak nisko , będzie dobrze
i na koniec "słup" - osoba nie mająca wpływu na podejmowane decyzje , wykonuje polecenia bez wpływu na finanse i zarządzanie