Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 01.12.2014, 11:50
wiesz co to znaczy słup ? jak nie wiesz to zapytaj kogoś mądrzejszego, obleśny pisze się z małej litery , nie przeginaj z tą czołobitnością , jak chcesz mu pomóc to podpisz się pod jego i cherubinka skomleniem do uefa , najnowszym skomleniem , miesiąc bez skomlenia miesiąc stracony
Odpowiedz cytując