|
yeah w końcu znalazł się obrońca granicy krakowsko-warszawskiej.
pytanie tylko mam takie co do Twojej wypowiedzi.
Obleśny to legijny słup ? Rozumiem że osoba Obleśny to Leśniodorski. Też jak byłem mały przezywałem, potem mi sie znudziło. Ale że legijny słup ? O co tutaj chodzi bo jestem w kropce?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|