emj10 napisał(a):

No fakt. Nic innego nie pozostaje jak cieszyć się, że przez następne 4 lata miliardy złotych w sejmikach i miastach będą znikać albo wypływać gdzieś na bok. Przecież PO i PSL dbają jak nikt inny o nasze portfele i dobre samopoczucie. Panie "Wszechwiedzący" emj10, a jak tam wybory prezydenckie w przyszłym roku? Piechociński pokona już w pierwszej turze Bronka z WSI?