Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29386
Stary 01.12.2014, 00:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nic tylko się cieszyć.
No fakt. Nic innego nie pozostaje jak cieszyć się, że przez następne 4 lata miliardy złotych w sejmikach i miastach będą znikać albo wypływać gdzieś na bok. Przecież PO i PSL dbają jak nikt inny o nasze portfele i dobre samopoczucie. Panie "Wszechwiedzący" emj10, a jak tam wybory prezydenckie w przyszłym roku? Piechociński pokona już w pierwszej turze Bronka z WSI?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!