Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.11.2014, 17:52
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko duet Łobodziński - Kirm wcale nie był wiele lepszy niż nasze obecne duo murzynków.

Tak naprawdę nie mieliśmy dobrych skrzydeł od sezonu, gdy w formie byli Zieńczuk i Kosowski. Mowa o sezonie, w którym Zieniu strzelił ponad 10 bramek a Kamil zaliczał asystę za asystą. Z resztą Brożek wtedy też był w niezłym gazie.
troche przesadziłeś bo Kirm strzelał po 7 bramek w sezonie, a nie jak Sarki 1 na 2 lata. Łobo był jaki był ale przynajmniej był piłkarzem (sprzedajnym ale był), Sarki nim raczej nie jest. To marny sprinter ubrany w dres.
Odpowiedz cytując