Babba napisał(a):

|
Zimno jest i się ludziom dup na mecz nie chcę ruszyć. Można się spodziewać najsłabszej frekwencji na meczu ligowym z Lechem od lat,a zawsze było ok. 20 tys.
|
Kur.wa. Jest jeszcze tydzień sprzedaży biletów... tyle czasu a ci już ku.rwa mądrzy co za tydzień będzie za jak będzie i jak będzie chujowo... zamiast pier.dolić to się weźcie do zaciągania znajomych a nie do pier.dolenia na forum pieniacze