Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11170
Stary 30.11.2014, 17:27
Babba napisał(a):Wyświetl post
Zimno jest i się ludziom dup na mecz nie chcę ruszyć. Można się spodziewać najsłabszej frekwencji na meczu ligowym z Lechem od lat,a zawsze było ok. 20 tys.
Kur.wa. Jest jeszcze tydzień sprzedaży biletów... tyle czasu a ci już ku.rwa mądrzy co za tydzień będzie za jak będzie i jak będzie chujowo... zamiast pier.dolić to się weźcie do zaciągania znajomych a nie do pier.dolenia na forum pieniacze
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując