Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 30.11.2014, 11:45
Jaroo1 i tobie podobni, czy ci się podoba czy nie zawsze będę cisnął warszawiaczkom ,ich rozpanoszenie na tym forum jest zatrwazające , jak piszą z sensem i neutralnie nie reaguję , w innych wypadkach mogą na mnie zawsze "liczyć", jeżeli Ty uważasz inaczej nie kwestionuje tego , nie kwestionuj w takim razie kogoś innego
Odpowiedz cytując