|
Jaroo1 i tobie podobni, czy ci się podoba czy nie zawsze będę cisnął warszawiaczkom ,ich rozpanoszenie na tym forum jest zatrwazające , jak piszą z sensem i neutralnie nie reaguję , w innych wypadkach mogą na mnie zawsze "liczyć", jeżeli Ty uważasz inaczej nie kwestionuje tego , nie kwestionuj w takim razie kogoś innego
|