Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16715
Stary 30.11.2014, 00:51
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
No na pewno jest lepszy od naszych dwóch murzynków i z tego co wiem to nie gral jednej dobrej rundy a trzy bardzo dobre sezony (przynajmniej te 2 w Bełchatowie)
Na pewno mówisz o skrzydłowym, który:
- zaraz będzie mieć 30 lat
- za podstawowy atut ma szybkość, którą z wiekiem raczej zatraca
- tylko raz w sezonie zdobył więcej bramek niż trzy i było to, uwaga, fanfary, pięć... cztery lata temu
- ostatnio wyszedł w podstawowym składzie w lidze równe 6 miesięcy temu
- w ubiegłym sezonie zanotował mniej asyst niż Sarki

Nie sądzę, naprawdę.
Odpowiedz cytując