nairda116 napisał(a):

No na pewno jest lepszy od naszych dwóch murzynków i z tego co wiem to nie gral jednej dobrej rundy a trzy bardzo dobre sezony (przynajmniej te 2 w Bełchatowie)
|
Na pewno mówisz o skrzydłowym, który:
- zaraz będzie mieć 30 lat
- za podstawowy atut ma szybkość, którą z wiekiem raczej zatraca
- tylko raz w sezonie zdobył więcej bramek niż trzy i było to, uwaga, fanfary,
pięć... cztery lata temu
- ostatnio wyszedł w podstawowym składzie w lidze równe 6 miesięcy temu
- w ubiegłym sezonie zanotował mniej asyst niż Sarki
Nie sądzę, naprawdę.