Jagul napisał(a):

Jak najdalej od takiego szrotu.
Małkowski to zwykły piłkarski parodysta, który w ekstraklasie zagrał jedną dobrą rundę i od tamtego momentu jedzie na opinii. Piłkarze jego pokroju, których w lidze jest pełno już dawno powinni gnić w okręgówce.
|
No na pewno jest lepszy od naszych dwóch murzynków i z tego co wiem to nie gral jednej dobrej rundy a trzy bardzo dobre sezony (przynajmniej te 2 w Bełchatowie)
