Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.11.2014, 23:27
Na pewno są lepsi na skrzydłach niż Dudka na boku obrony

Przynajmniej robią wiatr, Dudka jest jak 3 stoper, tyle że z boku. Burliga i Sadlok na bokach obrony to podstawa naszej gry ofensywnej.
Odpowiedz cytując