pan Dudi napisał(a):

|
I to w zasadzie kończy temat Burego na prawym skrzydle. Jest potrzebny w obronie, gdzie z Sadlokiem tworzyli fajny duet ofensywnie grających bocznych obrońców.
|
Panie Dudi a czy my mamy skrzydłowych ? Bo Sarki i Dziki Donald takimi nie są jeden wielki chaos