s1mone napisał(a):

|
Bury grał ok, za to bezproduktywny Dudka na prawej obronie grać nie powinien nigdy, chyba, że z konieczności.
|
I to w zasadzie kończy temat Burego na prawym skrzydle. Jest potrzebny w obronie, gdzie z Sadlokiem tworzyli fajny duet ofensywnie grających bocznych obrońców.