Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29374
29.11.2014, 17:52
uposledzony_ale_kumaty
napisał(a):
TVN24, Kropka nad i – 10 stycznia 2008 r
https://www.youtube.com/watch?v=w7sn...ature=youtu.be
dzięki za przypomnienie ,trzeba obejrzeć w całości, "perełka" - jak trafię do więzienia to mam nadzieję że będę mógł oglądać "kropkę nad i "
, brakuje takich ludzi i wielu innych którzy zginęli w Smoleńsku
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906