Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29374
Stary 29.11.2014, 17:52
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
TVN24, Kropka nad i – 10 stycznia 2008 r
https://www.youtube.com/watch?v=w7sn...ature=youtu.be
dzięki za przypomnienie ,trzeba obejrzeć w całości, "perełka" - jak trafię do więzienia to mam nadzieję że będę mógł oglądać "kropkę nad i " , brakuje takich ludzi i wielu innych którzy zginęli w Smoleńsku