Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11162
Stary 29.11.2014, 15:54
Proponowałbym się nie kłócić o 500 biletów w tą czy w tamtą, bo to akurat nie zmienia faktu, czy jest super/źle. A trzeba jasno powiedzieć, że jest BARDZO ŹLE, bo od chwili rozpoczęcia sprzedaży zeszło niewiele ponad 1000 wejściówek, co biorąc pod uwagę rangę meczu - "trzeci" co do ważności po Derbach i Legii jest skandalem. Przypomnę, że na Legię nie było biletów praktycznie w ogóle na tydzień przed meczem!
Odpowiedz cytując