A wiec kibiców Wisły było mniej wiecej 9800
Sprzedano o 500 pakietow mniej wiec na mecz z Lechem przed obecna przedsprzedaza bylo juz 9300 miejsc zajetych przez karnety i ludzi ktorzy kupili pakiety na mecz z Gornikiem i Lechem
Skoro teraz poszlo w tej przedsprzedazy tys.biletow to juz masz 10300 miejsc do tego 1700 lecha daje ci kolo 12 tys zarezerwowanych miejsc
