Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11159
Stary 29.11.2014, 14:55
MatiRbk napisał(a):Wyświetl post
Kolejny raz ci mowie ze masz błedne liczenie Skoro na meczu z Łęczną bylo 10032 widzów wiec jezeli odejmniesz gości Wiślaków było 9700 A pakietów na mecz z Górnikiem i Lechem sprzedano o pol tysiaca mniej nizej samych biletow na Górnik Łęczna a teraz poszło tysiac biletów a wiec na mecz z Lechem juz jest 10200 Wiślakow plus Goście czyli jakies 12 tys ludzi na chwile obecna liczac ze Lech przyjedzie w sile 1800. A do meczu pozostalo jeszcze 8 dni i 6 godzin

Ty masz błędne liczenie - byłeś na meczu ? Skoro na telebimie było napisane, że "Białą Gwiazdę wspiera 10032" widzów to to oznacza tylko Nas czy nas i Łęczną ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując