Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11159
29.11.2014, 14:55
MatiRbk
napisał(a):
Kolejny raz ci mowie ze masz błedne liczenie
Skoro na meczu z Łęczną bylo 10032 widzów wiec jezeli odejmniesz gości Wiślaków było 9700
A pakietów na mecz z Górnikiem i Lechem sprzedano o pol tysiaca mniej nizej samych biletow na Górnik Łęczna a teraz poszło tysiac biletów a wiec na mecz z Lechem juz jest 10200 Wiślakow plus Goście czyli jakies 12 tys ludzi na chwile obecna
liczac ze Lech przyjedzie w sile 1800. A do meczu pozostalo jeszcze 8 dni i 6 godzin
Ty masz błędne liczenie - byłeś na meczu ? Skoro na telebimie było napisane, że "Białą Gwiazdę wspiera 10032" widzów to to oznacza tylko Nas czy nas i Łęczną ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Krav
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krav
Znajdź inne posty napisane przez Krav