Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11158
Stary 29.11.2014, 12:00
Kolejny raz ci mowie ze masz błedne liczenie Skoro na meczu z Łęczną bylo 10032 widzów wiec jezeli odejmniesz gości Wiślaków było 9700 A pakietów na mecz z Górnikiem i Lechem sprzedano o pol tysiaca mniej nizej samych biletow na Górnik Łęczna a teraz poszło tysiac biletów a wiec na mecz z Lechem juz jest 10200 Wiślakow plus Goście czyli jakies 12 tys ludzi na chwile obecna liczac ze Lech przyjedzie w sile 1800. A do meczu pozostalo jeszcze 8 dni i 6 godzin
Ostatnio edytowane przez MatiRbk : 29.11.2014 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując