Kolejny raz ci mowie ze masz błedne liczenie

Skoro na meczu z Łęczną bylo 10032 widzów wiec jezeli odejmniesz gości Wiślaków było 9700

A pakietów na mecz z Górnikiem i Lechem sprzedano o pol tysiaca mniej nizej samych biletow na Górnik Łęczna a teraz poszło tysiac biletów a wiec na mecz z Lechem juz jest 10200 Wiślakow plus Goście czyli jakies 12 tys ludzi na chwile obecna

liczac ze Lech przyjedzie w sile 1800. A do meczu pozostalo jeszcze 8 dni i 6 godzin
