Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.11.2014, 11:05
Piast gra teraz niezłą piłkę, myślę, że wyjazdowy remis nie jest złym wynikiem. Nie można cały czas kasować 3 pkt. Tragedii nie ma. Chociaż jak oglądałem mecz i widziałem niecelne zagrania, wybicia i brak ostatniego podania to mi się niedobrze robiło...
What's new?

Odpowiedz cytując