|
Mam nadzieję, że Smuda zauważył swój błąd i w kolejnym meczu Burliga zagra na prawej obronie. Dudka i tak będzie przesunięty do środka pola, bo za kartki wyleciał na kolejny mecz Uryga. Liczę na powrót do pierwszego składu Stępińskiego.
Obok Głowackiego, na plus trzeba też zaliczyć występ Buchalika. Pozostali jakoś tak niemrawo. Dosyć ruchliwy był Guerrier, ale korzyści z tego niewiele.
|