|
Myślałem, że .......ca dostanę patrząc na poczynania naszej formacji ofensywnej dziś. Nie wiem skąd Arek Głowacki bierze siły na opanowanie się, że powiedział w wywiadzie w przerwie tylko, że "brakuje konkretów", bo ja na jego miejscu na pewno nie dałbym rady. .......enie się z podankami na 2 metry, czasem do zawodnika, który ma przeciwnika na plecach, to jest jakiś absurd. Anemiczne strzały to samo. No ....a mać. Dopiero jak Sarki wszedł ktoś się odważył uderzać na bramkę.
Poza tym, po co są zawodnicy na ławce, skoro Smuda i tak ich nie wykorzystuje?! Stilic skończył mecz ok 75- 80 minuty i Smuda widząc to powinien go zmienić choćby ze względu na jego zdrowie. Franek oczywiście problemu nie widział przez co graliśmy w 10.
Ten mecz mógł potoczyć się różnie, ale gdyby Smuda był mądrzejszy, to to "różnie" byłoby na naszą korzyść.
|