Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 28.11.2014, 22:28
Tak na gorąco to słaby mecz w wykonaniu Wisły, szczególnie od 70 minuty.

Piast cisnął a my wybijaliśmy na oślep, jak najdalej od bramki. Daliśmy się stłamsić i zepchnąć za głęboko.

Na szczęście Buchalik wybronił nam mecz - pierwszy raz od przyjścia do nas. Chyba jedyny pozytyw, może wreszcie złapie trochę pewności siebie, bo spotyka się z dużą krytyką i taki mecz może być dla niego przełomowy.
Odpowiedz cytując