Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8289
Stary 28.11.2014, 20:17
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz mi co to w ogóle jest? Upomnienie? Kto posługuje się takim tonem i wobez kogo? Może dla Ciebie jest to normlanym aby publicznie prezesa 'ukochankego klubu' nazywać 'tym Panem' ale dla mnie nie jest.
Tak, to jest upomnienie i tak - kibice maja prawo upominać, domagać się i żądać. Maja prawo do bojkotu konsumenckiego, organizowania akcji protestacyjnych etc.
Zmień "kibic" na "klient" i dalej będzie to prawdziwe.

Kwestia zasadności żądań i ich spełniania to osobna sprawa.

I tak - w tej sytuacji dupy dał klub. Jedna osoba filmik klepnęła, drugiej się nie spodobał i go usunęła. To już druga taka akcja. Czekam aż ktoś jeszcze umieści na oficjalnej filmik porno. Najlepiej z udziałem "DG77" i jakiejś lokalnej studentki (takie reality TV).

O janosikach tudzież innych Twoich urojeniach dyskutował nie będę.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Owszem, zakladałem ze Bednarz sobie dobrze to policzył i że pierwsza stroną ktora się ugnie bedą kibice. Tak samo mówiłem ze gdy stanie sie odwrotnie, stanie sie źle. Efekt masz w cytacie powyżej.
Pamiętam ten bełkot, błysnęliście wtedy wszyscy intelektem i zrozumieniem działania gospodarki wolnorynkowej. Minęło trochę czasu, łysy idol zniknął z radarów, ale ze zrozumieniem nadal bieda. Mam wrażenie, że jesteście (mam na myśli ówczesną frakcję wspierającą łysego) przypadkami niereformowalnymi.
Zawsze będą jakieś tarcia, zawsze będą fanatycy - element biznesu. Albo sobie umiesz z tym poradzić, albo zmień branżę. W Amice i Legii jakoś sobie radzą. Rozumieją, że nie ma innego wyjścia. ITI nie rozumiało i już ich nie ma. Brutalna prawda, ale jeśli nie rozumiesz swojego targetu i realiów rynkowych, to możesz narobić tylko syfu - zanim Cię wy.......ą.

Tak jak napisał 1q2 - mogliście zapełnić stadion, pokazać że są te "rezerwy" o których bredził Jacuś. W sumie - pokazaliście.

Boisz się wpływu SKWK i kiboli? Twoje paranoje to Twój problem. W tym momencie są (i pewnie jeszcze bardzo długo będą) klubowi niezbędni.

Kibice są mocni? Nie, to klub jest słaby. Słaby organizacyjnie, merytorycznie, bez spójnej wizji, pomysłu, planu - od wejścia TeleFoniki. A teraz dodatkowo jeszcze - bez pieniędzy. Kibice próbują to ogarnąć po swojemu, pomóc jak umieją najlepiej. Czerwiński i Miętta-Mikołajewicz to rozumieją i akceptują.
Jaka jest alternatywa? Filmik z Gargułą? Klub 1906?
Dotąd SKWK organizowało wyjazdy, wejścia dzieci na stadion, spotkania w szkołach, dzień dziecka, zabawy mikołajkowe etc. Klub miał i ma na to wywalone. Potem zdziwienie, że nie ma tych rezerw o których Jacuś majaczył. Powinny się przecież z eteru pojawić.
Jeżeli Bednarz miał coś wyliczone, to pewnie w którym momencie wyskoczy z tonącego statku na Platformę. Obywatelską. Tylko pech chciał, że akurat wypłynęły taśmy z nagraniami Sienkiewicza.

Tak więc - mamy z jednej strony SKWK, które coś robi, z drugiej Lukasza, który co prawda w dupie był i gówno widział, ale wie lepiej. I ma problem. Wybacz brutalność, ale tak to z mojej pozycji wygląda. No więc - masz problem, ale nie masz rozwiązań.

Reasumując:

Czy profesjonalny klub powinien przyjmować pomoc z SKWK? Nie.
Czy Wisła jest profesjonalnym klubem, z normalnymi strukturami i ładem korporacyjnym? Nie.
Czy Gaszyński to zmieni? Szczerze wątpię, ale oby tak się stało.


__________________________________________________ _____

Mam dość. Nie wiem już nawet czemu ma służyć ta dyskusja.

P.S. Napiszę tak: "ryba psuje się od głowy". I nie mam tu na myśli SKWK.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.11.2014 o godz. 20:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując