Nikt nie wie kto to jest ale z innego tematu wynika że to zwolennik twardej polityki przeciwko własnym kibicom co wystarczy jako świadectwo
W sprawie wyborów zakładam że będzie cisza i spokój. Nawet jak się okaże że nic nie działa to i tak komisje pewnie mają nakaz siedzieć cicho i liczyć wszystko ręcznie. Władza nie pozwoli na kolejną wtopę a już na pewno nie na jej rozdmuchanie.
A że niektóre wyniki pewnie będą z kosmosu to chyba nikogo normalnego już nie zdziwi
