Kocur napisał(a):

Czy ten internetowy wybryk musi w każdym temacie mącić ?!?!
siedział przyczajony jak klocek na brzegu muszli i od tygodnia zaczął swoje mądrości wypisywać, najpierw krucjata anty kibicowska teraz się spuszcza nad rudym
|
nie wiem kto to jest ten simstein? oświeć mnie bo mam pierwszy raz do czynienia z nim , wiem tylko że to kumpel warszawiaczka emj 10 , fajne towarzystwo
sprawdziłem , był tutaj kilka dni temu i zadał jakieś durne pytanie pozbawione zupełnie sensu , po wymianie zdań zniknął