emj10 napisał(a):

Z trollami internetowymi zwyczajnie się nie rozmawia, gdyż jest to jedna z koronnych zasad netykiety. Sam niestety nie mam tyle silnej woli, ale to wszystko przez moje gadulstwo
|
znalazłeś przyjaciela, cieszymy się razem z tobą , wypłacz się