Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8287
Stary 28.11.2014, 18:37
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mnie w ogole zdzwilo, ze na telebimie poszedl filmik, na ktorym klub sie chwali 3 ujemnymi punktami z powodu klopotow finansowych. Troche to slabo wygladalo marketingowo. Na szczescie ktos w klubie poszedl po rozum do glowy.
Nie ważne co mówią ważne że z nazwiskiem... I zasada marketingu

Nabywać bilety nie pierdo... i nie pienić!

Każdy kibic mający Wisłę w sercu, pomoże klubowi uporać się z długami

Póki co poszło 1000 biletów. Niezła zaliczka przed kolejnymi 8 dniami sprzedaży! Brać kumpli, mieszać im w głowach, dzwonić do UK do USA niech kupują bilety i ratują Wisełkę! DO BOJU WIŚLACY!
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.11.2014 o godz. 18:39.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując