dynek.pl napisał(a):

|
Mnie w ogole zdzwilo, ze na telebimie poszedl filmik, na ktorym klub sie chwali 3 ujemnymi punktami z powodu klopotow finansowych. Troche to slabo wygladalo marketingowo. Na szczescie ktos w klubie poszedl po rozum do glowy.
|
Nie ważne co mówią ważne że z nazwiskiem... I zasada marketingu
Nabywać bilety nie pierdo... i nie pienić!
Każdy kibic mający Wisłę w sercu, pomoże klubowi uporać się z długami
Póki co poszło 1000 biletów. Niezła zaliczka przed kolejnymi 8 dniami sprzedaży! Brać kumpli, mieszać im w głowach, dzwonić do UK do USA niech kupują bilety i ratują Wisełkę! DO BOJU WIŚLACY!