[QUOTE=martin_6;1383625]
https://www.youtube.com/watch?v=qL8INz6kfuc
Mam nadzieję, że w kolejnych wyborach pójdziemy za postulatem Ojca Narodu...[/QUOTE
nie pójdziemy tą drogą bo zgodnie z wytycznymi jak rządził PIS patrzono na ręce rządzącym , po zmianie w 2007 na bandę rudego krula jewropy olejniki , lizy , mordki vel morozowskie czy inne żakowskie zawyrokowały że teraz patrzymy na rece ale opozycji, bulowi nikt tego nie przypomina bo mówił to w czasie jak patrzono na ręce rządzącym , teraz to nieaktualne