Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29362
Stary 28.11.2014, 18:26
[QUOTE=martin_6;1383625]https://www.youtube.com/watch?v=qL8INz6kfuc

Mam nadzieję, że w kolejnych wyborach pójdziemy za postulatem Ojca Narodu...[/QUOTE

nie pójdziemy tą drogą bo zgodnie z wytycznymi jak rządził PIS patrzono na ręce rządzącym , po zmianie w 2007 na bandę rudego krula jewropy olejniki , lizy , mordki vel morozowskie czy inne żakowskie zawyrokowały że teraz patrzymy na rece ale opozycji, bulowi nikt tego nie przypomina bo mówił to w czasie jak patrzono na ręce rządzącym , teraz to nieaktualne