|
znawca wszelkich tematów i zagadnień zawyrokował ten ma ten nie ma szans , podparł się paladem , pisze o Sasinie per partyjny bandzior, nie dodaje że ma traumę bo sam przyznał że startował (boshe co za ambicje) na radnego w wołominie i został jak to ujął wydymany Przez PIS i Sasina osobiście ,poza tym jest bezstronny i przewidujący , warszawiaczek emj10 ? a co tam w gazie łupkowym słychać, jak z tą poufną informacją ? a co tam w hamburgu , pampersy zmienione, popisuj się dalej , tutaj cię znamy i obserwujemy,żadna bzdura nie przejdzie zadaniowcu a bzdurki od palade to zostaw dla naiwniaków jak yorkuś , taką samą propagandę serwuje wsi 24 czy tvp , jesteś ich przedłużeniem
|