Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29360
Stary 28.11.2014, 18:07
Druga tura moim zdaniem zapowiada się bardziej interesująco niż pierwsza, więc z niecierpliwością czekam na kilka rozstrzygnięć.

Marcin Palade rozwiewa wątpliwości co do kilku pojedynków. Tak jak pisałem jeszcze na początku kampanii Sasin nie ma żadnych szans z HGW i przegra gdzieś w stosunku 60 do 40. Należy go pochwalić jednak z niezłą kampanię i mimo tego, że uważam go za lokalnego partyjnego bandziorka to zdołał zebrać całkiem niezłe wsparcie w drugiej turze. Pewni swojej wygranej są również Majchrowski w Krakowie, Dutkiewicz we Wrocławiu oraz Adamowicz w Gdańsku.

Z pozostałych pojedynków najciekawiej zapowiada się starcie PO z PiS-em w Białymstoku i Radomiu.

Do tego z lokalnego sentymentu interesujące będzie starcie PiS-PSL w Elblągu, gdzie jednak Wilk jest faworytem, a pompowany przed I turą Szwed przegrał z kandydatem PSL. Również wołomińskie starcie PiS-PSL (krypto ale zawsze), a także starcie dwóch kandydatów niezależnych w Opocznie mogą przynieść nieoczekiwany finał.