Yossarian napisał(a):

|
Twierdze tylko ,ze z wlasciwa sobie gracja po raz kolejny wpi....alaja sie jak przyslowiowa halka w pi...de w temat niezwykle delikatny ,o ktorym kipskie maja pojecie.
|
Człowieku, o czym Ty piszesz? Jeżeli już, to problemem jest burdel w klubie, a nie SKWK. Uważasz, że Szymański zhackował stronę główną klubu i sam tam filmik umieścił?
Nie - jedna osoba w S.A. się zgodziła, bo uznała że to dobry pomysł, a potem inna sprawę zablokowała. Do tego tylko częściowo. Co nam to pokazuje? Brak spójnej strategii marketingowej, walkę o władzę wewnątrz klubu, burdel organizacyjny. To nawet nie jest pierwszy raz, kiedy na stronie głównej pojawia się materiał, a później znika.
Choćby filmik był najgłupszy (nie wydaje mi się, przekaz "wszystkie ręce na pokład" ma teraz IMHO więcej sensu niż liczenie na nagły wzrost frekwencji), to nie jest wina SKWK. To klub go użył.