Temat
:
CLJ Wisła Kraków-Legia Warszawa 29.11.14
Wyświetl pojedynczy post
Robson30
Junior Member
Od: 05.2014
Skąd: Kraków
Offline
#
1
28.11.2014, 16:24. CLJ Wisła Kraków-Legia Warszawa 29.11.14
Zakładam temat odnośnie tego meczu.
Spotkanie to zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana o godz. 12.00.
Dla kibiców Wisły Kraków otwarty będzie sektor C3. WSTĘP WOLNY!
Robson30
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson30
Znajdź inne posty napisane przez Robson30