Wyświetl pojedynczy post
Robson30
Junior Member
 
Od: 05.2014
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.11.2014, 16:24. CLJ Wisła Kraków-Legia Warszawa 29.11.14
Zakładam temat odnośnie tego meczu.
Spotkanie to zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana o godz. 12.00.
Dla kibiców Wisły Kraków otwarty będzie sektor C3. WSTĘP WOLNY!
Odpowiedz cytując