siemstein napisał(a):

|
Idź klęknij pod stołem Szymańskiego i ładnie mu podziękuj
|
Dobre

, kontynuując wątek ,Jacuś na dole,tak jak na górze, czy plułeś włosami?
Sprawa jest prosta.Jacuś zastosował odpowiedzialność zbiorową, to ludzie przestali chodzić -zbiorowo
Nikt tobie ani twoim kolegom nie zabraniał na mecze chodzić, trza było pokazać siłę - w końcu przecież stadion był taki jak niektórzy sobie wymarzyli, bez kibolskiej patologii, tyle że ty pewnie nawet tego stadionu na oczy nie widziałeś więc zostaje ci tylko .......enie w internecie.