Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8279
Stary 28.11.2014, 15:31
Mnie w ogole zdzwilo, ze na telebimie poszedl filmik, na ktorym klub sie chwali 3 ujemnymi punktami z powodu klopotow finansowych. Troche to slabo wygladalo marketingowo. Na szczescie ktos w klubie poszedl po rozum do glowy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując