Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11152
Stary 28.11.2014, 14:30
1227 napisał(a):Wyświetl post
Nie mam karty kibica, a chce kupić fikcyjny bilet. Niech ktoś odezwie się na priv wyśle mu kasę na konto i ktoś kupi fikcyjnie. Pozdro
PS. Tylko ktoś zaufany a nie ktoś z 0 postów co chce zarobić
Takich pytań się spodziewałem prędzej czy później. Nie róbcie czegoś takiego bo oszustów nigdzie nie brakuje i stracicie tylko pieniądze. A dowód w postaci screenu to teraz bardzo łatwo przerobić.
Odpowiedz cytując