1227 napisał(a):

Nie mam karty kibica, a chce kupić fikcyjny bilet. Niech ktoś odezwie się na priv wyśle mu kasę na konto i ktoś kupi fikcyjnie. Pozdro
PS. Tylko ktoś zaufany a nie ktoś z 0 postów co chce zarobić
|
Takich pytań się spodziewałem prędzej czy później. Nie róbcie czegoś takiego bo oszustów nigdzie nie brakuje i stracicie tylko pieniądze. A dowód w postaci screenu to teraz bardzo łatwo przerobić.