Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 28.11.2014, 14:21
Na lewe chętnie postawiłbym Stępińskiego, ale jako ofensywnego, schodzącego skrzydłowego, a Stilić głębiej niż zazwyczaj, w linii z Bogusiem tuż przed Urygą - wtedy ciężar gry spocznie na lewym skrzydle i Sadlok będzie miał więcej miejsca na oskrzydlanie w ofensywie.
Odpowiedz cytując