|
Na lewe chętnie postawiłbym Stępińskiego, ale jako ofensywnego, schodzącego skrzydłowego, a Stilić głębiej niż zazwyczaj, w linii z Bogusiem tuż przed Urygą - wtedy ciężar gry spocznie na lewym skrzydle i Sadlok będzie miał więcej miejsca na oskrzydlanie w ofensywie.
|