Proste? A według drugiej statystyki, co trzeci pisior nie umie skreślić krzyżyka, co piąty leming nie umie skreślić krzyżyka i jedynie co pięćdziesiąty agrarysta. Elita narodu normalnie.
Po prostu nie ma co dyskutować jak naród nie potrafi prostego znaku "X" postawić nie robiąc błędu
Tygodnik SKOK-u reklamuje kandydata PiS? To jeszcze nic. Uczciwe wybory 2014 - wersja PiS-owska
SKOK-iem po władzę
Cytat:
Tego, że starcie ze Stefaniukiem nie będzie łatwe, kandydaci na prezydenta Białej Podlaskiej spodziewali się jednak od dawna. - W walce o prezydenturę wspierają go zjednoczone siły: fundacji Biereckiego, SKOK-ów i "Tygodnika Podlaskiego" - mówi jeden z kandydatów, którzy odpadli po I turze wyborów.
Właścicielem "Tygodnika" jest odpowiadająca za promocję SKOK-ów spółka Apella. Choć Kasy są - według Komisji Nadzoru Finansowego - w bardzo trudnej sytuacji finansowej, gazeta rozdawana jest bezpłatnie. Kiedyś drukowana była w nakładzie 30 tys. egzemplarzy, ale przed wyborami nakład podniesiono o 10 tys. Gazeta trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców (miasto liczy 58 tys. obywateli).
http://wyborcza.pl/1,75478,17040881,...zydenture.html
|
PIS to nie jest partia, jest to organizacja, więc takie działania to norma.