W filmie nie ma słowa o jakichś wierzycielach i długach:
https://www.youtube.com/watch?v=i7UsXmPuero
O wierzycielach, długach i ogólnie problemach finansowych w klubie rozpisują się wszystkie media w Polsce, włącznie z tymi wiślackimi, a głównym motorem napędowym o tym jak to jest zle są posty w tym temacie, który robi czarny PR. Jeżeli chcemy być dokładni.