|
Jakoś nie dotarł do mnie taki przekaż że ktoś z komisji złapał innego na fałszerstwie. Nie było takiego przypadku że np. komisarz z pisu złapał pana xksińskiego na przerabianiu wyników i zakapował.
Wspólnie liczyli wspólnie podpisali protokół i wywiesili na drzwiach lokalu wyborczego. I w którym miejscu przekręt.
Co do tych książek wyborczych, to mam rozumieć że wyborców PISu to przerosło. Po prostu dla nich to za dużo i sobie nie poradzili.
Ostatnio edytowane przez york09 : 28.11.2014 o godz. 12:24.
|