emj10 napisał(a):

Sejmiki nie mają nic do kart wyborczych od nowego kodeksu wyborczego, który wszedł w życie 1 stycznia 2011 roku. Nawet kłamać nie potrafisz, więc idź na S24, a tam może znajdziesz odbiorców 
Art 40.
§ 5. Wzór kart do głosowania ustala Państwowa Komisja Wyborcza.
RN opublikował projekt zmian jak to powinno wyglądać, gdzie "broszura"/"książeczka" jest nazwana otwieranym zeszytem.
http://narodowcy2014.pl/wp-content/u...s-wyborczy.pdf
Także PO, PiS, SLD, PSL i RP dali wolną rękę PKW na decydowanie co do kart do głosowania bez nazwania "książeczki"/"broszury" co do nazwy, a dodajmy, że było to już po wyborach samorządowych 2010.
|
manipulator w formie , najpierw podaje paragraf 40 gdzie nic nie pisze o książęczkach , potem dodaje , uwaga PROJEKT RN z którego i tak nic nie wynika , manipulator w akcji , jak nie dociera to powtarzam , książeczki wprowadzono na poziomie sejmików zarządzanych przez urbanoplatfusów i zielonych ludzików