Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29336
Stary 28.11.2014, 10:53
york09 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym aby mi ktoś wytłumaczył jak wygląda mechanizm fałszowania głosów na taką skalę jak PIS podaje.
Jak można w niespełna 30 tys komisji fałszować. Przecież mężowie zaufania jak i członkowie (PIS) komisji szczególnie mieli sie przyglądać "paluszkom" koalicjantów.
Oprócz nich w komisjach byli ludzie od Millera Mikkiego itd. którzy nawzajem się kontrolowali i nikt nic nie widział.
Ta sama śpiewka po każdych wyborach.
sam pomyśl jak to można zrobić że mapka głosów nieważnych jest "zaczerwieniona" tam gdzie wygrała koalicja urbanoplatfusówz z zielonymi ludzikami , jak zajarzysz to rzuć okiem na wielkopolskę , Poznań ma około 9 % głosów nieważnych a "gminy okołopoznańskie" po 25 i więcej procent głosów nieważnych, średnia najwyższa w Polsce ,zrozum w końcu że mężowie zaufania mają g...o do liczenia głosów , mogą tylko obserwować , komisje" liczyły" kilka dni i nocy , myślisz że mężowie zaufania nie mają nic lepszego do roboty tylko tkwić tam tydzień, pomyśl samodzielnie , chociaż raz